Kodumaised jõulukuused, mis hoiavad okkaid ja säilivad kaua

Meie kuused lõigatakse käsitsi Lõuna-Eesti kuplite vahel olevast kasvandusest oma parimas olekus, kus on säilinud kuuse väärikus ja uhkus.

Kuused on aastaid armastusega kasvatatud, hoolikalt kujundatud ja iga kahe nädala tagant hooldatud, et nad oleksid parajalt tihedad ja kaunid, et rõõmustada peresid jõulude ajal. Tulemuseks on ehe jõulupuu – täpselt nagu vanasti.

Jõulukuused jõuavad ukse taha alati värsketena. Kuna kuused lõigatakse vahetult enne sinu juurde toimetamist, püsivad nad kaunina kogu jõuluaja (ja kauemgi veel!).

Värskete jõulukuuskede müük Lõuna-Eestis

Meie eesmärk on, et jõulukuusk oleks tihe, ühtlane ja säiliks kaua. Kössis ja kiitsakad jõulukuused meie valikusse ei kuulu.

100% RAHA TAGASI GARANTII

Julgeme väita, et meie kuused on nii kvaliteetsed, et ka kõige nõudlikum klient jääb rahule. Seetõttu anname 100% raha tagasi garantii.

TARTU PIIRES TRANSPORT TASUTA!

Värske kuusk otse koju või kontorisse

Unusta külmal talvepäeval lumes sumpamine, et leida ideaalne jõulukuusk.

Lihtne tellida

Vali kuupäev ja meie kuusekullerid toimetavad kuuse sinu koduukseni.

Kiire transport

TASUTA transport Tartus. Toimetame kuuse sinuni maksimaalselt 24 tunniga.

Jõulupuu 1,5-1,8 m

Jõulupuu 1,8-2,0 m

Jõulupuu 2,0-2,5 m

Jõulupuu 2,5-3,0 m

Mida kliendid räägivad?

“Teie kuused on olnud imelised ja ka sel aastal panin panused ainult teie peale.”

Aila Patrason

“Imelised jõulukuused, väga tihedad.”

Aivar Rauba

“Kvaliteet on teil tõesti hea olnud.”

Regiina Nugis

“Olen tellinud juba mitmeid aastaid järjest ning kuused on suurepärased. Kiire transport ning väga sõbralik teenindus. Loodan, et ka järgmine aasta jõulukuuskede müük toimub.Julgen soovitada Kuusekutte. “

Evelin Plado

“Eelmisel aasta ilmnes meie jaoks üllatav nähtus. Nimelt läks 7. jaanuaril meie jõulupuu kasvama! Ja tegemist polnud muldkehaga potikuusega, vaid reaalselt istandusest 15. detsembril raiutud jõulupuuga. Vot nii hea kvaliteediga kuused ongi!”

Kristi Kasak

“Kui värsket jõulupuud jõuludeks osta, siis ainult Kuusekuttidest! Aitäh maailma kõige ilusama jõulukuuse eest, meie pere on õnnelik! Järgmine aasta kordame!”

Tarmo Tamm

Et jõulupuu kestaks kaua…

Kuusk kardab järsku temperatuurimuutust. Peale jõulukuuse kojutoomist lase kuusel olla mõned tunnid jahedas ruumis: garaažis, keldris, trepikojas, kuuris, kinnisel rõdul või terrassil.

Vali kuusele koht, mis oleks radiaatorist või ahjust-kaminast kaugemal – siis ta kestab kauem. Enne puu asetamist kuusejalga sae tüve otsast maha vähemalt 2 cm. Seejärel asetada jõulupuu sooja veega täidetud kuusejalga. Jälgi, et tüve ots ulatuks kindlasti vette.

Esimestel päevadel joob jõulupuu vett eriti palju – kontrolli, kas vett ikka on, lausa mitu korda päevas.

Nüüd pole muud, kui asuda kõige olulisema ja maagilisema osa – jõulupuu ehitimise juurde!